♡ o mnie
Mam na imię Zuza i jestem studentką ostatniego roku studiów ekonomiczno-menadżerskich z ogromnym zamiłowaniem do organizacji. Ponadto ukończyłam kurs konsultanta ślubnego i organizatora przyjęć weselnych, ale to jeszcze nie koniec, bo nie zamierzam się zatrzymywać. Jestem osobą, która ceni sobie rozwój osobisty. Prywatnie jestem optymistką z głową pełną oryginalnych pomysłów, znajduję mnóstwo inspiracji dookoła siebie, a kreatywność - to moje drugie imię. 

Jestem właścicielką strony Dream Book i zajmuje się ręcznym wykonywaniem papeterii ślubnej i nie tylko, na swoim koncie mam dziesiątki zadowolonych klientek. Znalazłam pomysł na siebie i na to jak efektywnie zamienić pasję na pożyteczną przyjemność.

Bloga założyłam z myślą o kobietach takich jak ja - szukających lepszego rozwiązania. Pragnę podzielić się z Wami swoją wiedzą, a także spostrzeżeniami i uwagami. 

A od niedawna sama dołączyłam do grona szczęśliwych narzeczonych, także podzielę się z Wami każdym krokiem organizacji i planowania własnego ślubu i wesela. 


Natomiast treści na blogu nie będą dotyczyły tylko i wyłącznie ślubów i wesel, pragnę podzielić się z wami wiedzą na temat prowadzenia firmy w domu, planowania skutecznie czasu i prowadzenia domu.

Copyright © 2016 ♡dream book - papeteria ślubna♡ , Blogger