poniedziałek, 15 października 2018

Budżet weselny - wzór do pobrania!Przed zabraniem się za całą organizację ślubu i wesela musimy określić jakim budżetem dysponujemy. Trzeba koniecznie oszacować i przedyskutować swoje finansowe możliwości, bo od to zazwyczaj kwestie finansowe nas ograniczają. Najlepszym sposobem na to jest sporządzenie wstępnego kosztorysu, zawierającego jak najwięcej szczegółowych wydatków, aby później z dnia na dzień nic nas nie zaskoczyło. Na wielu rzeczach można oszczędzić dlatego należy dokładnie wszystko sobie rozpisać i wspólnie się zastanowić.

Ważne aby w takim kosztorysie uwzględnić nie tylko sumy wydatków jakie nas czekają, ale również informacje związane z finalną datą płatności, zaliczkami, tym kto ma za to zapłacić lub informacje o danych do płatności np. numeru rachunku bankowego usługodawcy. Wtedy w tak sporządzonym kosztorysie będą zawarte wszystkie najważniejsze informacje związane z ślubnymi płatnościami.

Dziś dołączam darmowy wzór tak sporządzonego kosztorysu, mam nadzieję że przyda wam się w organizacji wydatków na Wasz ślub i wesele. 

POBIERZ 

Dajcie znać koniecznie czy z niego skorzystacie! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 ♡dream book♡ , Blogger